Detaliczne zakupy kalendarze ksiazkowe 2023

Kalendarze tygodniowe a4 a5 a6 b5 b6 2025

  • Kalendarze tygodniowe a4 a5 a6 b5
    Kalendarze tygodniowe a4 a5 a6 b5

Kalendarze tygodniowe a4 a5 a6 b5 b6 2025

Szukasz stylowego i praktycznego kalendarza firmowego na 2025 rok?

Papierowe kalendarze książkowe są zawsze jakimś rodzajem plannera niezależnie od formatu i układu. Są po prostu najbardziej sprawdzoną formą planowania czasu pracy. Posiadają tę podstawową zaletę, że są papierowe.

My w kalendarzeksiazkowe.info twierdzimy, że papier jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż komputery, telefony oraz tablety plus ich oprogramowanie. Tu możemy szybciej pisać, łatwiej robić notatki, z przyjemnością rysować i spędzać czas na zapisywaniu, bazgraniu bez sensu albo notowaniu ważnych informacji, zamiast przewijania, zaznaczania, kopiowania, wklejania, nieskończonego klikania i zapisywania w szybko zmieniających się programach.

To prawda, że musisz zabierać ze sobą ten papierowy kalendarz książkowy (dlatego radzimy wybierz najwygodniejszy dla siebie format i układ), podczas gdy kalendarz elektroniczny nie wymaga w zasadzie nic więcej niż jedynie smartfona o wartości 2000 zł, do tego miesięcznego abonamentu = 100 zł, biegłości w kilku programach, może jeszcze chmury do synchronizacji danych za kolejne 25 zł  netto za każdy miesiąc, nieskończonych kabli, regularnych i ważnych aktualizacji oraz krytycznych aktualizacji oprogramowania oraz wielu coraz bardziej złożonych haseł.

Dodatkowo przyda się umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze. To wszystko wystarczy by poczuć się naprawdę "I'm a twenty-first century digital boy" wyłączenie dlatego, że używasz komputera, smartfona oraz tabletu zamiast starego, nudnego, cierpliwego papieru i jesteś zawsze i cały czas online. Serio? My stawiamy na nasze sprawdzone kalendarze książkowe!

Posiadamy w ofercie kalendarze z kilkoma opcjami bloków kalendarza, także kalendarze tygodnowe z notesem. Kalendarze tygodniowe są przeznaczone dla tych, którzy lubią zapisywać i planować hasło. Blok kalendarza jest zawsze szyty oraz dodatkowo klejony, wzmocniony krepą, posiada tasiemkę oraz kapitałkę w kolorze kremowym i perforacja narożników.

Nasze kalendarze mają bloki zawierające:

Kalendarium:

PL, EN, DE, RUS, FR, imieniny i święta, fazy księżyca, wschody i zachody słońca, na dole kalendarium plan całego roku

Mapy:

na wyklejce z przodu mapa Europy, na wyklejce z tyłu mapa Polski, dodatkowo 8 stron z mapami głównych miast w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Część informacyjna:

skrócony kalendarz roczny, plan roczny: poprzedni rok, bieżący oraz przyszły, plan urlopowy, odległości między miastami, telefoniczne numery kierunkowe, kalendarz stuletni,rozmiary odzieży, strefy czasowe, święta w państwach Unii Europejskiej, informacje dla kierowców, oświadczenie o zdarzeniu drogowym, plan miesięczny na rok bieżący oraz przyszły, skorowidz od A do Z.

Jeżeli chodzi o wykończenie to proponujemy kilka podstawowych oklein w ofercie kalendarzy dostępnych od ręki oraz praktycznie nieskończone możliwości wyboru w ofercie kalendarzy indywidualnych, firmowych na zamówienie.

Zapraszamy do współpracy.

 

Kalendarze książkowe tygodniowe chamois z zadrukiem bordo

Kalendarze książkowe tygodniowe chamois z zadrukiem bordo

Kalendarze książkowe tygodniowe chamois z niebieskiem zadrukiem

Kalendarze książkowe tygodniowe chamois z niebieskiem zadrukiem

Kalendarze książkowe tygodniowe z notesem

Kalendarze książkowe tygodniowe z notesem

Czy wiesz że?

Kalendarz to system organizowania dni w celach społecznych, religijnych, handlowych lub administracyjnych. Odbywa się to poprzez podawanie nazw okresów, zwykle dni, tygodni, miesięcy i lat. Data to wyznaczenie jednego, konkretnego dnia w takim systemie. Kalendarz książkowy jest fizycznym zapisem takiego systemu. Kalendarz może również oznaczać listę planowanych wydarzeń, takich jak kalendarz terminarz lub częściowo lub całkowicie chronologiczną listę zdarzeń, takich jak kalendarz organizer / planner.

Okresy w kalendarzu (takie jak lata i miesiące) są zwykle, choć niekoniecznie, synchronizowane z cyklem słońca lub księżyca. Najczęstszym rodzajem kalendarza przednowoczesnego był kalendarz księżycowo-słoneczny, kalendarz księżycowy, który czasami dodaje jeden miesiąc interkalarny (13 miesiąc), aby pozostać zsynchronizowany z rokiem słonecznym w dłuższej perspektywie.

Rzymski kalendarz zawierał pozostałości bardzo starożytnego 10-miesięcznego słonecznego roku stworzonego przez Etrusków. Pierwszymi zarejestrowanymi kalendarzami fizycznymi, zależnymi od rozwoju pisma na starożytnym Bliskim Wschodzie, są kalendarze egipskie i sumeryjskie z epoki brązu.

Wiele starożytnych systemów kalendarzowych na Bliskim Wschodzie opartych na kalendarzu babilońskim pochodzi z epoki żelaza, w tym system kalendarza Imperium Perskiego, który z kolei dał początek kalendarzowi zoroastryjskiemu i kalendarzowi hebrajskiemu.

Ogromna liczba kalendarzy greckich opracowana w klasycznej Grecji, w okresie hellenistycznym dała początek zarówno starożytnemu kalendarzowi rzymskiemu, jak i różnym kalendarzom hinduskim.


Kalendarze książkowe 2025 dostępne od ręki

Tagi:

2025, kalendarze, kalendarze reklamowe, terminarze, kalendarze książkowe, kalendarz, kalendarzy, kalendaria, organizery, usługi introligatorskie, tłoczenie, producent kalendarzy książkowych, kalendarz firmowy, sprzedaż kalendarzy, producenci kalendarzy, kalendarz indywidualny, indywidualizacja, indywidualizowane, ksiazkowe, kalendarz polski, kalendarze dla firm, kalendarze firmowe, kalendarz ksiarzkowy, terminarz, planer, oprawy indywidualne

Sortuj wg: