Detaliczne zakupy kalendarze ksiazkowe 2023

Kalendarze książkowe nasze doświadczenie

  • Nasze matryce tloczenie kalendarzy
    Nasze matryce tloczenie kalendarzy
  • tloczenie kalendarzy inne matryce
    tloczenie kalendarzy inne matryce

Jeśli potrzebujesz kalendarza książkowego, to trafiłeś pod dobry adres. 

 

Od wielu lat przygotowujemy kalendarze książkowe dla firm oraz instytucji. Nasza specjalizacja obejmuje kalendarze książkowe z gotowymi oprawami jak i całkowicie unikalne indywidualne kalendarze książkowe "składane" na zamówienie.

 

Kilkunastoletnie doświadczenia w branży reklamowej gwarantują, że każdym etapie gruntownie nadzorujemy wykonywane prace. W codziennej pracy przez cały rok wykonujemy liczne zlecenia z zakresu poligrafii i druku cyfrowego dla firm z którymi współpracujemy. Mamy rozległe doświadczenia w zakresie przygotowania i produkcji materiałów drukowanych wszelkimi technikami: w zakresie druku offsetowego, cyfrowego, sitodruku, fleksodruku oraz innych technik. Mamy doświadczenie w zakresie prac introligatorskich oraz w zakresie przygotowania matryc do tłocznia (tu nie oszczędzamy, nasze matryce są najwyższej możliwej jakości) jak i samego znakowania kalendarzy. 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kalendarzy zwłaszcza kalendarzy książkowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i agencji reklamowych. Oferujemy towar najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych - zawsze w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

 

Co dla nas oznacza dbałość o jakość wykonania kalendarza książkowego?

W zasadzie każda forma reklamy z czasem wydaje się być opatrzona i coraz mniej indywidualna. Kalendarze książkowe to sprawdzona i skuteczna forma reklamy, która ma duży wpływ na utrwalenie marki u Klieta oraz na budowanie więzi pracowanika z firmą. Ze swojej strony pomagamy zapobiegać powielaniu wcześniejszych pomysłów, szukamy nowych technik znakowania, rozszerzamy paletę kolorystyczną opraw. Pokazujemy, że można to zrobić jeszcze inaczej.

Matryce do tłoczenia, które przygotowujemy są najwyższej możliwej jakość - są grawerowane cyfrowo w mosiądzu. Takie matryce gwarantują najlepsze odwzorowanie logotypu. Do tłoczenia oraz do innych technik znakowania kalendarzy używamy nowoczesnych urządzeń.

 

Ideałem jest kalendarz który łączy w sobie funkcjonalność, potwierdza jak najlepszy wizerunek firmy i świadczy o prestiżu swojego właściciela.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy książkowych na rok 2023.

Oferujemy kalendarze książkowe w formacie A5, A4, B5 oraz kieszonkowe B6 i A6. W układzie dziennym i tygodniowym.

Nasza oferta podzielona jest na dwa rodzaje kalendarzy:

- kalendarze gotowe, dostępne od ręki (z reguły jest to 7-10 dni roboczych)

- kalendarze na zamówienie, zgodne z Państwa potrzebami (czas realizacji to około 31 dni roboczych)

 

 

Nasza oferta jest prosta i przejrzysta i co najważniejsze nie zawiera żadnych dodatkowych kosztów. Przy nakladadzie 100 szt. i więcej koszt przygotowania matrycy do tłoczenia logotypu, koszty tłoczenia oraz dostawa kurierem do Państwa firmy są zawarte w cenie kalendarza. Nie czekają tu żadne niespodzianki.

 

Sprzedajemy kompletny produkt reklamowy.

Dostarczamy klientowi kalendarze z tłoczeniami lub nadrukami. Kalendarze mogą posiadać wklejkę reklamową oraz firmową tasiemkę z logo i np. adresem www firmy. Kalendarze są produkowane z możliwością znakowania na każdym etapie produkcji.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Dostępność oraz wyceny kalendarzy książkowych 2022 prosimy o telefon: tel. 606-694-606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info


Tagi: 2023, kalendarze, kalendarze reklamowe, terminarze, kalendarze książkowe, kalendarz, kalendarzy, kalendaria, organizery, usługi introligatorskie, tłoczenie, producent kalendarzy książkowych, kalendarz firmowy, sprzedaż kalendarzy, producenci kalendarzy, kalendarz indywidualny, indywidualizacja, indywidualizowane, ksiazkowe, kalendarz polski, kalendarze dla firm, kalendarze firmowe, kalendarz ksiarzkowy, terminarz, planer, oprawy indywidualne