Detaliczne zakupy kalendarze ksiazkowe 2023

Kalendarze książkowe 2025 na indywidualne zamówienie

  • Jak zbudowany jest kalendarz książkowy?
    Jak zbudowany jest kalendarz książkowy?

Kalendarze książkowe 2025 na indywidualne zamówienie

Kalendarze książkowe 2025 na indywidualne zamówienie - oferta skierowana do firm i organizacji

Jeśli zdecydujesz się zamówić kalendarze książkowe dla swoich pracowników i/lub klientów, prawdopodobnie doceniasz nie tylko solidne wykonanie ale także chcesz mieć rozwiązanie, które jeszcze bardziej będzie dopasowane do identyfikacji Twojej firmy.

Jak zbudowany jest kalendarz książkowy?

Prosimy powiększyć obrazek obok i zobaczyć z jakich elementów zbudowany jest każdy z naszych kalendarzy.

Opcje podstawowe w kalendarzach książkowych indywidualnych na zamówienie

Wybór kalendarza układu kalendarza

Wybór układu: dzienny, tygodniowy lub tygodniowy z notesem jest zwykle pierwszą opcją, która trzeba ustalić w kalendarzu robionym na zamówienie.

W przypadku układu bloku kalendarza warto zastanowić się, jak go wykorzystamy. Jeśli chcemy codziennie dużo miejsca na notatki I rysunki, ponieważ pomaga nam to w pracy, najlepszym rozwiązaniem może być codzienny kalendarz. Każdy dzień ma swoją stronę, która oszczędza nam dużo miejsca. To rozwiązanie jest najlepsze dla osób, które codziennie korzystają z kalendarza w biurze I nie muszą często z nim podróżować (zawiera więcej niż jedną stronę tygodniową, więc jest cięższa). Sobota I niedziela mogą znajdować się na jednej lub dwóch osobnych stronach w takim kalendarzu. Ciekawym rozwiązaniem jest także tygodniowy kalendarz - idealny dla osób, które planują wiele wydarzeń z wyprzedzeniem I chcą oglądać cały bieżący tydzień, aby niczego nie zapomnieć. Jeśli planujesz robić dużo notatek, możesz wybrać format A4 lub A5 z cotygodniową dystrybucją, z całym tygodniem po lewej stronie I polem notatek po prawej stronie. Jeśli nasze dane są bardzo dokładne, kieszonkowy kalendarz A6 jest idealny. Tutaj znajdziesz wszystkie nasze układy kalendarza.

Wybór formatu kalendarza

Kalendarz musi być przede wszystkim funkcjonalny dla użytkownika. Dlatego warto zastanowić się jaki jest nasz ulubiony format i układ.

Komu najbardziej się przyda największy kalendarz książkowy A4?

Pracujesz stacjonarnie, rezerwujesz wizyty, odbywasz liczne spotkania, dużo notujesz. Każdy twój dzień jest rozplanowany? Mamy dla Ciebie kilka wersji kalendarzy A4.

Komu najbardziej się przyda kalendarz książkowy B5?

Sprawdzone narzędzie dla każdego doświadczonego handlowca. Wygodniejszy od nieco większego A4, nadal daje do dyspozycji sporo miejsca na wpisy z podziałem godzin od 7 do 21 w każdym dniu.

Komu najbardziej się przyda kalendarz książkowy A5?

Mamy w ofercie trzy różne bloki kalendarzy A5 dziennych: 320 stron (ekonomiczny), 360 stron (klasyczny) i 416 stron (jeden dzień na stronie, także sobota i niedziela).

320 stron - idealny kalendarz reklamowy - okrojona część informacyjna i mapy

360 stron - klasyczny kalendarz książkowy - najpopularniejszy wybór to układ dzienny, coraz większym zainteresowanie cieszą się kalendarze tygodniowe z uwagi na zwarty blok a mniejszą cenę i poręczność

416 stron - jest optymalnym terminarzem dla tych, którzy planują sobie dokładnie zajęcia w soboty i niedziele

Wszystkie osoby, które wolą i lubią krótkie notatki na pewno wybiorą kalendarze w układzie tygodniowym.

Komu najbardziej się przyda kalendarz książkowy B6 w układzie dziennym?

Jeśli lubisz trzymać kalendarz pod ręką i nie rozstajesz się z nim prawie wcale bo wiedziesz zaplanowane życie, to najlepszym rozwiązaniem jest mały kalendarz w ukłądzie dziennym. Kompaktowy rozmiar i małą wagę kalendarza B6 doceni każda Pani w której torebce się znajdzie. Jest optymalny, aby prowadzić notatki a do tego bez problemu zmieścić się we wszystkich torebkach, plecakach i aktówkach.

A może wystarczy tylko kieszonkowy kalendarz książkowy A6 w układzie tygodniowym?

Ten kalendarz kieszonkowy, z uwagi na niską cenę może być dobrym pomysłem reklamowym, w zasadzie pasuje się do każdej kieszeni albo torebki. Jest tak przygotowany, że będzie spełniał rolę kieszonkowego notatnika przez 365 dni.

Kalendarz indywidualny - jaką wybrać oprawę do swojego kalendarza?

Jeden z najważniejszych kroków to wybór jaką chcemy okładkę do naszego indywidualnego kalendarza książkowego. Jest kilka podstawowych opcji i tak możemy zdecydować się na tzw Prismalux czyli okładka zostanie wydrukowana w oparciu o projekt graficzny i odpowiednio uszlachetniona (zafoliowana i lakierowana wybiórczo). Okładka co jest najczęstrzym rozwiązaniem może być przygotowana z okleiny introligatorskiej (posiadamy w ofercie kilkanaście podstawowych oklein, dostępnych jest o wiele więcej). Okładka z okleiny nie musi być jednorodna co oznacza, że może być przygotowana z dwóch lub więcej różnych kolorystycznie lub różniących się fakturą oklein (więcej informacji poniżej). Proponujemy około 30 różnych przeszyć okładek kalendarzy książkowych. Ostatnią możliwością jeżeli chodzi o indywidualną okładkę jest wykorzystanie tkaniny. Tkanina musi jednak przejść przed użyciem proces aplikacji apretury, która w największym skrócie zapobiega przedostawaniu się kleju na zewnątrz okładki. Oczywiście, dostępne są również kalendarze oprawione w skórę naturalną. To zdecydowanie najbardziej ekskluzywny produkt w całej gamie kalendarzy książkowych.

Kalendarze książkowe - Rodzaje oprawy

oprawa książkowa

oprawa książkowa twarda

oprawa z bigiem

oprawa z bigiem i gąbką (miękka)

oprawa bez przeszycia

oprawa bez przeszycia

ostre narożniki

ostre narożniki

zaokrąglone narożniki

zaokrąglone narożniki

zamykany na gumkę

zamykany na gumkę

Kolejny krok to dobór oprawy - okładki Na szczęście, istnieje wiele innych opcji, dużo tańszych I efektownych opcji. Poniżej postaramy się przedstawić kolejne kroki I niektóre z popularniejszych technologi, żebyś mógł lepiej skonfigurować kalendarz dostosowany do potrzeb Twojej firmy lub organizacji.

Przeszycie okładki nicią ozdobną

Okładki w celu wzmocnienia są z reguły obszyte maszynowo nićmi. Istnieje możliwość aby wykorzystać ten fakt w fazie projektu i nadać kalendarzowi jeszcze bardziej indywualny charakter. W tym celu możemy wykorzystać kolorystykę nici, która będzie kontrastować z okleiną. Zwyczajowo nici dobiera się tak, żeby ih kolorystyka zbytnio nie akcentowała przeszycia, może jednak to odwrócić i użyć na przykład czarnej lub białej nici do pomarańczowej czy czerwonej okładki.

Wybór oprawy przeszytej do kalendarza

Rodzaje przeszyć

PROPOZYCJA PRZESZYĆ KALENDARZY NA ZAMÓWIENIE:

Przeszycie alfa przeszycie aramis Przeszycie beta
ALFA ARAMIS BETA
cascada fala gorna fala pozioma
CASCADA FALA GÓRNA FALA POZIOMA
fala prawa grzbiet przeszycie prostokat
FALA PRAWA GRZEBIET PROSTOKĄT
kometa linia pionowa gorna linia pozioma dolna
KOMETA LINIA GÓRNA P LINIA DOLNA
linia pozioma gorna luk margines
LINIA GÓRNA ŁUK MARGINES
passo portos proste
PASSO PORTOS PROSTE
Kalendarze książkowe 2025 na indywidualne zamówienie - Galeria 4

Kalendarze na zatrzask indywidualne zamówienie

Kalendarze na zatrzask indywidualne zamówienie

Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie

Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie

Kalendarze przeszyte indywidualne

Kalendarze przeszyte indywidualne