Kalendarze książkowe 2024 personalizowane

 • Kalendarze książkowe personalizowane
  Kalendarze książkowe personalizowane

Kalendarze książkowe 2024 personalizowane

Znakowanie kalendarzy - opcje dodatkowe w kalendarzach książkowych indywidualnych na zamówienie

Istnieją dwie główne techniki znakowania na kalendarzach: tłoczenie i grawerowanie laserowe. Używamy ich w zależności od rodzaju oznakowania, ale zwykle wytłaczamy logo i grawerujemy personalizację czyli imię i nazwisko.

Techniki znakowania: tłoczenie logo i rocznika / Hot stamping / Suchy tłok

Tłoczenie czyli znakowanie mechaniczne tłoczenie logo na okładce

Zasadniczo na wszystkich okleinach znajdujących się w ofercie, możemy wykonać tłoczenie, którego wynikiem jest termoprzebarwienie okleiny / tzw tłoczenie na sucho / hot stamping. W czasie dokonywania zamówienia przygotowujemy wizualizację tłoczenia, dlatego prosimy o dokładne podanie miejsca w którym ma być rocznik oraz logotyp.

Tłoczenie logo i rocznika z wybarwieniem / Hot stamping / Suchy tłok folią w kolorze

Istnieje możliwość znakowania okładki kalendarza w dowolnym kolorze.

Tłoczenie logo przy zastosowaniu folii kolorowej

Proponujemy również tłoczenie logo w wypełniem barwnym, naniesionym za pomocą specjalnej folii do przetłoczeń. Ta folia jest dostępna w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Najczęściej używane są folie do tłoczenia w kolorach srebrnym, czerwonym, czarnym, zielonym, niebieskim, złotym i białym. Wykonujemy tłoczenia korzystając z dwóch rodzajów matryc:

 • matryce grawerowane mosiężne
 • matryce trawione magnezowe grubości od 7 mm

Matryca z logo czy rocznikiem zostaje podgrzana do optymalnej dla okleiny temperatury i w efekcie docisku matrycy do okładki folia zostaje trwale wtopiona w podłoże.

Tłoczenie logo i rocznika / Hot stamping / Suchy tłok logo na spad

Kolejna opcja dostępna przy indywidualnym przygotowaniu okładek do kalendarzy z oklein to tzw. tłoczenie na spad, tłoczenie spadowe. Oznacza to po prostu tyle, że tłocznie przylega do krawędzi kalendarza książkowego

Techniki znakowania: Grawerowanie laserowe

Techniki znakowania: Sitodruk

Techniki znakowania: Naklejki Wypukłe 3D

Od kilku lat naklejki wypukłe 3D pojawiły się w naszej ofercie. SamART oferuje produkcję wszelkiego rodzaju naklejek, nalepek, wlepek, etykiet i innych aplikacji w wersji płaskiej oraz wypukłej.
Oferujemy możliwość aplikacji samoprzylepnych indywidualnie przygotowanych pod logotyp (oznacza to dowolny kształt i format żywicznych naklejek). Naklejki polimerowe 3D posiadają warstwe utwardzoną promieniami UV, dzięki temu są trwałe. Technicznie proces opiera się na wklejeniu naklejki 3D (o grubości nieco ponad 2 mm) we wcześniej przetłoczone przy pomocy matrycy z zachowaniem kształu naklejki miejsce. Naklejki 3D to nowość i jako taka jest gwarancją ciekawego efektu końcowego.

Dodatkowa technika znakowania i / lub personalizacji: BLASZKA metalowa z grawerem laserowym lub tampondrukiem

Metalowe blaszki samoprzylepne lub zakładane na krawędzi okładki mają możliwość wykonania na nich grawerunku laserem lub zadruku. Dostępnych jest kilka kolorów przy znakowaniu laserem: złoty, srebrny oraz patynowany (postarzany). Przy zadruku kolorystyka jest dowolna.

Tampondruk to technologia nadruku pośredniego, zaliczana do druku wklęsłego z użyciem matrycy, która polega na nakładaniu farby drukarskiej przy pomocy tzw tamponu. Jest to szybka i tania forma wykonywania nadruków reklamowych, przydatna wtedy kiedy chcemy umieścić na kalendarzu na przykład niewielkiego formatu hasło reklamowe.

Wykończenie okładki i bloku kalendarza - opcje dodatkowe w kalendarzach książkowych indywidualnych na zamówienie

 

Wyklejki reklamowe

Wyklejka reklamowa łączy przygotowaną okładkę z blokiem kalendarza. Na życzenie dodajemy wyklejkę reklamową na wewnętrznej stronie okładki z przodu lub z tyłu kalendarza książkowego.

Wklejki reklamowe

Wklejki reklamowe do kalendarza książkoweg to po prostu dodatkowa kartka z grafiką reklamową przygotowana indywidualnie. Zostaje wklejona w wyznaczonym miejscu w blok kalendarza. Nasza usługa w tym wypadku obejmuje druk i wklejenie.

Kieszonki PCV na wizytówki

Jeżeli istnieje taka potrzeba, to do kalendarza wklejamy prostokątną kieszonkę PCV na wizytówkę.

Okucia oraz zaokrąglenia rogów okładki

Metalowych okucia na narożniki okładki, dostępne są w kolorze złotym lub srebrnym. Mamy możliwość wykonania również okładek z zaokrąglonymi narożnikami.

Wycięte registry

W naszych kalendarzach registry są tylko wydrukowane. Istnieje możliwość wycięcia registrów dwurzędowych we wszystkich blokach poza A6.

Tasiemki firmowe

Tasiemki firmowe haftowane lub drukowane o szerokości 6-10 mm to fantastyczny element dodający atrakcyjności i elegancji klasycznym kalendarzom książkowym.

Personalizacja

Personalizacja techniką laserową to umieszczenie nazwiska właściciela na okładce w dowolnym miejscu na oprawie. Ekskluzywny dodatek do kalendarzy książkowych.

Garbiki na grzbiecie kalendarza

Garbiki na grzbiecie kalendarza to dodatek dostępny tylko dla opraw wykonanych ze skór naturalnych. Stylizacja retro.

Kolorowe gumki o szerokości 13 mm

Gumki do zamknięcia i gumka na długopis o szerokości 13 mm dostępne w 10 kolorach i są funkcjonalnym dodatkiem do klasycznych kalendarzy. . Ta propozycja jest możliwa tylko przy zamówianiu indywidualnych kalendarzy książkowych.

Zawieszki na gumkę

Plastikowe zawieszki na gumkę są kolejnym z nowych i modnych dodatków możliwych tylko przy zamówianiu indywidualnych kalendarzy książkowych.

Barwienie brzegów bloków

Nowością, którą również wprowadzamy w tym sezonie kalendarzowym, jest opcja barwienia brzegów bloków kalendarzy i notesów. Barwienie brzegów dostępne jest w dwóch wariantach: w jednolitym kolorze oraz zabarwienie brzegu wg projektu graficznego. Ta propozycja jest możliwa tylko przy zamówianiu indywidualnych kalendarzy książkowych.

Zamknięcie na magnes

Nowością, którą również wprowadziliśmy w ostatnim czasie jest zamknięcie kalendarza na magnes, dostępne w postaci paska lub klapki z wszytym magnesem. Oczywiście jak wiele innych, ta propozycja jest możliwa tylko przy zamówianiu indywidualnych kalendarzy książkowych.

Tekturowe pudełko na kalendarz

Eksluzywnym dodatkiem do każdego kalendarza jest indywidualne pudełko wykonane z gładkiej tektury w kolorze brązowym. Nasze pudełka są oczywiście dopasowane do sprzedawanych przez nas rozmiarów kalendarzy książkowych.

Kalendarz idealnie firmowy - blok kalendarium indywidualny - druk bloku na zlecenie

Warto zaznaczyć, że ta opcja ze względu na koszty początkowe i przygotowanie druku oraz sam druk jest wskazana dla nakładów powyżej 1000 sztuk. Projektujemy w oparciu o wytyczne działu marketingu i drukujemy indywidualne bloki kalendarzy książkowych
Takie rozwiazanie ma szereg plusów, blok jest dostosowany do reklamy i można w nim zamieścić informacje rozłożone w czasie. Preferujemy druk minimum 2 kolorowy, najlepszym efektem jest druk CMYK czyli pełny kolor. Na życzenie możemy dodać oczywiście kolory z palety Pantone. Kalendarz książkowy, który powstaje w oparciu o indywidulany blok jest w 100% niepowtarzalny i takie właśnie wrażenie robi na przyszłym użytkowniku.


Kalendarze dostępne od ręki do tłoczenia logo, wklejenia wklejki firmowej oraz tasiemki z logo

 • Kalendarz książkowy 2024 A5 dzienny 320 stron
 • Kalendarz książkowy 2024 A5 dzienny 360 str.on
 • Kalendarz książkowy 2024 A5 dzienny 416 stron
 • Kalendarz książkowy 2023 A5 tygodniowy
 • Kalendarz książkowy 2024 A5 tygodniowy + notes
 • Kalendarz książkowy 2024 A4 dzienny 360 stron
 • Kalendarz książkowy 2024 A4 dzienny 416 stron
 • Kalendarz książkowy 2024 A4 tygodniowy
 • Kalendarz książkowy 2024 A4 tygodniowy + notes
 • Kalendarz książkowy 2024 B5 dzienny
 • Kalendarz książkowy 2024 B5 tygodniowy
 • Kalendarz książkowy 2024 B5 tygodniowy + notes
 • Kalendarz książkowy 2024 B6 dzienny
 • Kalendarz książkowy 2024 A6 tygodniowy
 • Notesy A5
 • Notesy A4
 • Notesy B5
 • Notesy B6
 • Kalendarze książkowe 2024 personalizowane - Galeria 4

  Kalendarze książkowe personalizacja

  Kalendarze książkowe personalizacja