Kalendarze książkowe 2024 z logo firmy

 • Kalendarze książkowe 2021 z logo firmy
  Kalendarze książkowe 2021 z logo firmy

Kalendarze książkowe 2024 z logo firmy

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny, prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

Kalendarze książkowe z logo firmy na okładce i danymi adresowymi firmy oraz informacjami o niej na wklejce do kalendarza są idealną formą reklamy. Są użyteczne i utrwalają wizerunek firmy przez cały rok. Od 15 lat produkujemy kalendarze książkowe dla instytucji i firm. Obojętnie czy nazywamy je kalendarzami, terminarzami czy organizerami chodzi o to, żeby były trwałe, efektowne oraz przystępne cenowo. Nasza oferta jest unikatowa na rynku bo nie zawiera ukrytych, dodatkowych kosztów. Cena kalendarza przy zakupie minimum 100 sztuk zawiera tłoczenie logo firmy na okładce oraz dostawę do siedzimy firmy poprzez firmę kurierską. Matrycę do tłoczenia logo (w niektórych firmach to koszt nawet 150 zł netto) robimy we własnym zakresie i pokrywamy ten koszt (matryca pozostaje naszą własnością, oczywiście z możliwością odkupu). Kalendarze należą do tych nośników na zakupem, których prawie co roku wszyscy się zastanawiają i w końcu decydują na zakup. Generalnie specyfika sprzedaży kalendarzy polega na tym, że wszyscy decydują się w tym samym czasie. Nasza przewaga nad większością konkurencji polega na tym, że szybko finalizujemy ofertę i szybko realizujemy zlecenie. W czasie sezonu "na kalendarze" większość naszych zleceń realizowanych jest na kalendarzach dostępnych od ręki i zamyka się w 3-5 dniach.

Potrzebujecie trwałego sposobu na promocję swojej firmy?

Wybierając kalendarze książkowe z logo firmy, zrobicie duży krok w dobrą stronę. W naszej ofercie znajdziecie kalendarze książkowe z bogata oferta oklein w szerokiej gamie kolorów, standardowe formaty kalendariów: A4, A5, A6, B5 i B6. Kalendarze książkowe tygodniowe i dzienne możemy wyprodukować również pod konkretne zamówienie. Takie kalendarze książkowe indywidualne mają znacznie więcej form personalizacji i są na pewno jeszcze skuteczniejszą wizytówką firmową.

Co wyróżnia nasze kalendarze książkowe z logo firmy?

Profesjonalnie przygotowane kalendarze książkowe, które są trwałe i estetyczne, utrwalają wizerunek firmy jako pewnego partnera. Należy pamiętać, że nasi klienci i kontrahenci będą używać kalendarza przez cały rok i utrwalą pozytywny emocje wobec firmy również oceniając użytkowany kalendarz. Jako producent kalendarzy wiemy dobrze o tym, że musimy nie tylko charakteryzować się tym, że nasze produkty są synonimem najwyższej jakości. Nie mamy wątpliwości co do estetyki i trwałości naszych kalendarzy książkowych. Potrafimy dostosować kalendarze do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Za wyborem naszej oferty przemawia również aspekt cenowy oraz szybkość realizacji i oferowana przez nas pomoc na każdym etapie wyboru kalendarzy. Szukając producenta do zlecenia wykonania kalendarzy książkowych, warto zastanowić się, czy jego produkt i usługi dodatkowe spełniają nowoczesne wymogi. Kluczem do sukcesu jest zaawansowana technologia oprawiania kalendarzy oparta na najlepszych, niemieckich klejach i włoskich okleinach. Jesteśmy tego świadomi i zrobiliśmy wszystko, aby zaoferować wysokiej jakości kalendarze.

Co nas wyróżnia?

 • doradzamy w wyborze kalendarza w określonym budżecie
 • proponujemy pewne i trwałe metody znakowania kalendarzy
 • szybka darmowa wizualizacja kalendarza z logo

Dostępne opcje brandowana kalendarzy gotowych jako produktów reklamowych:

 • tłoczenie logo na pierwszej stronie
 • przygotowanie, wydruk oraz wklejenie wklejki reklamowej
 • naklejki polimerowe 3D na okładce (zamiast tłoczenia logo)
 • nadruk logo na okładce wykonany sitodrukiem
 • personalizacja Imię i Nazwisko na okładce - grawerowane laserem
 • blaszka metalowa z grawerem laserowym lub tampondrukiem
 • dołożenie i/ lub wymiana tasiemki na tasiemkę firmową haftowaną lub drukowaną o szerokości 6-10 mm
 • tekturowe pudełko na kalendarz
 • w kalendarzach na zamówienie możliwość wydrukowania firmowego bloku kalendarza z reklamami na stronach
 • w kalendarzach na zamówienie dowolna okładka - drukowana, z jednej okleiny lub przeszyta

Nasza oferta podzielona jest na dwa rodzaje kalendarzy książkowych:

 • kalendarze gotowe, dostępne od ręki (z reguły jest to 3-7 dni)
 • kalendarze na zamówienie, zgodne z Państwa potrzebami. Czas realizacji to 30 dni.

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny, prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie ceny na kalendarze są cenami netto, zawierają w sobie tłoczenie logo i dostawę przy zakupie 100 sztuk