Detaliczne zakupy kalendarze ksiazkowe 2023

Kalendarze książkowe 2025 A4 A5 A6 B5 B6 dzienne tygodniowe

  • Formaty kalendarzy 2023
    Formaty kalendarzy 2023

Producent kalendarzy książkowych

Kalendarze książkowe 2025 w atrakcyjnych cenach? Znajdziesz poniżej. Dostępność, kalkulacje oraz wyceny - prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

Sprawdź ile zaoszczędzisz - oferta bez ukrytych kosztów: matryca, wytłoczenie logo na okładce i dostawa w cenie kalendarza.

Matryca do tłoczenia logo - zrobimy to na nasz koszt. Przygotujemy bardzo precyzyjną matrycę z dowolną grafiką z Twoim logo.

Kalendarze książkowe 2025 gotowe do tłoczenia logo


formaty wymiary rozmiary kalendarzy książkowych

Kalendarze książkowe 2025

Kalendarze gotowe do tłoczenia

Gotowe kalendarze książkowe z szybką realizacją to produkty są dostępne na specjalnych warunkach: możliwe jest tłoczenie logo na okładce, wklejka firmowa, tasiemka firmowa oraz personalizacja laserowa czyli imię i nazwisko na okładce. Realizacja takich zleceń trwa 3-5 dni roboczych poza sezonem. W sezonie pod koniec roku około tygodnia.

Kalendarze personalizowane

Kalendarze książkowe na zamówienie dla firm tu możliwe jest wszystko co wymyślono, żeby kalendarze firmowe miały cechy indywidualne: oprawa na zamówienie, oprawa drukowana, tłoczenie spadowe, dowolny graficznie rocznik i logo na okładce, wklejka i wyklejka firmowa, tasiemka firmowa i cała masa innych dodatków. Realizacja takiego zlecenia trwa z reguły 21-31 dni roboczych.
Odwiedź i polub nasz Fanpage na Facebooku aby być na bieżąco. Zobacz nasze wybrane realizacje
Dział Handlowy: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info