Detaliczne zakupy kalendarze ksiazkowe 2023

Kalendarze książkowe A5 dzienne 2025

 • Kalendarze a5 dzienne 2021
  Kalendarze a5 dzienne 2021
 • Kalendarze a5 dzienne
  Kalendarze a5 dzienne
 • blok A5 dzienny 360 str.
  blok A5 dzienny 360 str.
 • blok A5 dzienny 416 str
  blok A5 dzienny 416 str

Kalendarze książkowe A5 dzienne 2025

Kalendarze książkowe A5 dzienne 360 stron

Kalendarze książkowe A5 dzienne 416 stron

Kalendarze książkowe A5 dzienne 320 stron

My jesteśmy już gotowi na rok 2023. Kalendarze książkowe A5 dzienne w atrakcyjnych cenach? Mając nasze kalendarze książkowe A5 dzienne nie musisz się martwić o miejsce na zapiski. Zaufaj producentowi kalendarzy i notesów z 15-letnim doświadczeniem. Miej zawsze pod ręką nasz kalendarz książkowy A5, a żadna ważna sprawa nie zostanie zapomniana. Oferujemy kalendarze książkowe personalizowane.

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny kalendarzy książkowych na 2025 prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info


Dla kogo przeznaczone są kalendarze książkowe A5 dzienne?

To kalendarze dla tych którzy lubią poręczny format oraz mają nawyk prowadzenia terminarza i organizowania pracy w sposób, który jest przemyślany, zaplanowany i rozplanowany. Inaczej mówiąc kalendarze książkowe A5 dzienne pozwalają idealnie zoorganizować siebie w czasie pracy i życiu prywatnym.

Kalendarze książkowe A5 dzienne proponujemy w trzech opcjach:

Najbardziej klasyczne kalendarze książkowe a5 dzienne 360 stron (w układzie dziennym): jeden dzień na jednej stronie, sobota i niedziela zintegrowane na jednej stronie.
Kalendarze książkowe a5 dzienne 416 stron 1DNS (w układzie dziennym): jeden dzień na jednej stronie oraz sobota i niedziela każda na jednej, osobnej stronie dla tych którzy planują weekendy. Nowość!
Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie budżetowe czyli kalendarze książkowe A5 dzienne 360 stron (w układzie dziennym): jeden dzień na jednej stronie, sobota i niedziela na jednej stronie. To produkt maksymalnie odchudzony na rzecz niskiej ceny. Brak map, rozbudowanej części informacyjnej oraz imitacja przeszycia lub oprawa Natura Eko.

Kalendarze książkowe w układzie dziennym

Kalendarze książkowe dzienne (w układzie dziennym) to bardzo praktycznie rozwiązanie dla każdego, kto ma nawyk prowadzenia terminarza oraz notatek. Podział godzinowy od 7 do 21 ułatwi zaplanowanie każdego dnia. W wersjach 360 i 416 stron oferujemy - plan roczny: poprzedni, bieżący oraz przyszły rok, plan urlopowy, jednostki miar, odległości między miastami, Informacje o Państwach Członkowskich UE, święta w Państwach Unii Europejskiej, informacje dla kierowców, oświadczenie o zdarzeniu drogowym, tel. numery kierunkowe, kalendarz stuletni, strefy czasowe, plan miesięczny na rok 2023, skorowidz od A do Z. Kalendarium jest 5 języczne (PL, EN, DE, RUS, FR), uzupełnione o imieniny i święta, fazy księżyca, wschody i zachody słońca. Zawsze na dole kalendarium jest plan całego roku. Kalendarium jest uzupełnione o mapy: na wyklejce z przodu mapa Europy, na wyklejce z tyłu mapa Polski, dodatkowo 8 stron z mapami głównych miast w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław co zwiększa jego atrakcyjność i funkcjonalność.

Kalendarze książkowe z logo firmy

Posiadamy bardzo szeroką ofertę kolorystyczną opraw kalendarzy. Nasza oferta oparta jest na tym, że nie zawiera żadnych ukrytych kosztów: tłoczenie logo, dostawa w cenie oferowanego kalendarza. Matryca do tłoczenia jest przygotowywana na nasz koszt.

 

Czy wiesz o tym?

Kalendarz to system organizowania dni w celach społecznych, religijnych, handlowych lub administracyjnych. Odbywa się to poprzez podawanie nazw okresów, zwykle dni, tygodni, miesięcy i lat. Data to wyznaczenie jednego, konkretnego dnia w takim systemie. Kalendarz jest także fizycznym zapisem (często papierowym) takiego systemu. Kalendarz może również oznaczać listę planowanych wydarzeń, takich jak kalendarz sądowy lub częściowo lub całkowicie chronologiczną listę dokumentów, takich jak kalendarz testamentów.

Okresy w kalendarzu (takie jak lata i miesiące) są zwykle, choć niekoniecznie, synchronizowane z cyklem słońca lub księżyca. Najczęstszym rodzajem kalendarza przednowoczesnego był kalendarz księżycowo-słoneczny, kalendarz księżycowy, który czasami dodaje jeden miesiąc interkalarny, aby pozostać zsynchronizowany z rokiem słonecznym w dłuższej perspektywie.

Termin kalendarz ma zastosowanie nie tylko do określonego schematu pomiaru czasu, ale także do konkretnego zapisu lub urządzenia wyświetlającego taki schemat, na przykład książki spotkań w formie kalendarza kieszonkowego (lub osobistego organizera), kalendarza na pulpicie, kalendarza ściennego i innych.

W kalendarzu papierowym jeden lub dwa arkusze mogą pokazywać jeden dzień, tydzień, miesiąc lub rok. Jeśli arkusz dotyczy jednego dnia, łatwo pokazuje datę i dzień tygodnia.

W USA niedzielę uważa się za pierwszy dzień tygodnia, a więc pojawia się po lewej stronie, a sobota - ostatni dzień tygodnia po prawej stronie. W Wielkiej Brytanii weekend może się pojawić pod koniec tygodnia, więc pierwszym dniem jest poniedziałek, a ostatnim jest niedziela. Obecnie układ kalendarza z USA jest również często używany w Wielkiej Brytanii.

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny, prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info
Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie ceny na kalendarze dzienne A4 są cenami netto, zawierają w sobie tłoczenie logo i dostawę przy zakupie 100 sztuk
Sortuj wg: