PERSONALIZACJA
Umieszczenie nazwiska właściciela na okładce

Nazwisko właściciela na okładce kalendarza książkowego

Personalizacja czyli umieszczenie nazwiska właściciela na okładce kalendarza książkowego.

SPECIAL EDITION
Specjalne edycje kalendarzy.

Specjalne edycje kalendarzy na zamówienie.

W zasadzie barierą jest tylko wyobraźnia i budżet!

GUMKI i ZAMKNIĘCIA
Kalendarz z gumkami

Gumki i zamknięcia są eleganckim i funkcjonalnym dodatkiem.

NOTES+
blur-book-close-up-273006.jpg

Kalendarze tygodniowe z notesem

WKLEJKI REKLAMOWE
Wklejki reklamowe

Wklejki reklamowe to dodatkowe strony z grafiką reklamową. Zostają wklejone w wyznaczonym miejscu w kalendarzu.

METAL-STICK
naklejka-metaliczna-laser.jpg

Metaliczna naklejka z logo, nazwiskiem lub rocznikiem.

TASIEMKI FIRMOWE
Tasiemki firmowe

Tasiemki firmowe to atrakcyjny i elegancki dodatek do kalendarzy książkowych.

PRISMALUX
oprawa-drukowana-prismalux.jpg

Prismalux jest to drukowana i foliowana okładka firmowa.

Nowości 2021

Kalendarz książkowy 2021

Okleina skóropodobna Nebraska

Okleina skóropodobna Nebraska to okleina z satynowym, glansowanym połyskiem i unikalną fakturą wypolerowanej skóry. Okładka może mieć zaokrąglone rogi i jest przeszyta nićmi (to nie imitacja przeszycia jak w większości tanich kalendarzy). W filmie prezentujemy kolorystykę oferty dostępnej od ręki na rok 2021 w formacie A4, A5, A6, B5 i B6. Kalendarze dostępne są w układzie dziennym i tygodniowym.

Blok kalendarza

Blok kalendarza szyty oraz dodatkowo klejony, wzmocniony krepą, tasiemka oraz kapitałka w kolorze kremowym, perforacja narożników.

Kalendarze reklamowe

Mając pod ręką odpowiedni kalendarz, śledzenie kolejnych dni i utrzymywanie harmonogramu nadchodzących wydarzeń i spotkań nie może być już naprawdę prostsze. Różne formaty pozwalają nam mieć oko na nadchodzący dzień czy tydzień, wszystko zależy od tego czy wolisz kalendarze dzienne czy tygodniowe. Dla tych którzy naprawdę dużo notują ma kalendarze tygodniowe z notesem. Nasze kalendarze na rok 2021 są dostępne w różnych oprawach i szerokiej gamie kolorów, które pokochasz od stycznia do grudnia za ich jakość i funkcjonalność.

Kalendarze reklamowe są nadal wspaniałym sposobem na promowanie swojej marki i dokonywanie przemyślanych prezentów dla klientów, którzy, jak wiecie, będą mieli oko na wasze logo przez cały długi rok. Na pewno znajdziesz kalendarz w naszej ofercie, który idealnie pasuje do zainteresowań i potrzeb twoich kontrahentów.

W cyfrowym świecie, w którym smartfony są stale w naszych rękach, jest coś co łączy tradycję z nowoczesnością – coś co łączy planowanie z zarządzaniem sobą w czasie: kalendarz książkowy. Tu możesz fizycznie patrzeć na kolejne dni i zaplanować kolejne tygodnie i miesiące.

Koduj swój kalendarz książkowy kolorami i naklejkami zadań.

Kodowanie kolorami i ikonkami kalendarza pozwala szybko zobaczyć, co zaplanowałeś na dzień, tydzień i miesiąc. Kodowanie kolorami może zmniejszyć stres, ponieważ pozwala na pierwszy rzut oka ocenić dzień i tydzień pod względem trudności. Pozwala zachować równowagę między działaniami o różnych priorytetach i usprawnia organizację czasu w dłuższej perspektywie

Nowość 2021 - Kalendarze książkowe z naklejkami

Oferujemy wiele kalendarzy, które są przeznaczone dla środowiska biznesowego. Wybieraj spośród klasycznych, dużych kalendarzy A4, które zapewniają maksymalną przestrzeń na notatki, lub wybierz mniejsze, bardziej dyskretne kalendarze b6, które są idealne dla indywidualistów. Już nigdy więcej nie zapomnisz o spotkaniu, telefonie lub ważnym wydarzeniu firmowym dzięki nowemu dodatkowi: kreatywnym naklejkom. Kup kalendarz na rok 2021 z kompletem naklejek i zachowuj ważne i przydatne informacje w zasięgu wzroku.

Kodowanie naklejkami jest problemem, który rozwiązaliśmy korzystając z doświadczeń interdyscyplinarnych w wielu branżach. Komplet naklejek z kolorami i ikonami jest dodatkiem na zamówienie do naszych kalendarzy książkowych 2021.