Kalendarze ksiazkowe na 2018 w sprzedazy. Producent kalendarzy - matryca, tloczenie, dostawa w cenie. Realizacja w 7 dni. Najczesciej wybierane kalendarze!

OKŁADKA INDYWIDUALNA

OFERTA NA ZAMÓWIENIE » OKŁADKA INDYWIDUALNA

  • Prismalux
    Prismalux

FIRMOWA OKŁADKA INDYWIDUALNA czyli Prismalux - jest to oprawa umożliwiająca nadanie kalendarzowi książkowemu najbardziej indywidualnych - firmowych cech.

 

Dowolny projekt okładki firmowej drukowany jest w oparciu o technikę cyfrową lub offsetową.Okładki zostają trwale zabezpieczone folią - wśród dostępnych opcji proonujemy miiiędzy innymi zabezpieczenie folią matową lub z połyskiem a także folią soft touch. Na życenie kienta okładka może zawierać elementy lakierowane (wybiórczo).

 

Kalendarze mogą być oprawione w okładkę drukowanę introligatorską twardą (jak książka w sztywnej oprawie) lub z gąbką pod wydrukiem. Udzielamy daleko idącej pomocy przy projekcie oprawy. Realizujemy również niskie nakłady autorskich kalendarzy w oparciu o druk cyfrowy.


Nasze kalendarze w oprawach drukowanych stanowią całoroczną, niezwykle trwałą i skuteczną reklamę. Kalendarz w oprawie drukowanej to skuteczna reklama za rozsądne pieniądze.


Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy gotowych oraz kalendarzy w oprawach z oklein na zamówienie.

Kalendarze 2018
Zobacz jaka superoferta kalendarzy na 2018 rok!